O nas


Kim jesteśmy


Grupa kapitałowa Business Management istnieje od 2004 roku. Od 2012 roku zajmujemy się wspieraniem naszych klientów we wdrażaniu zmian w zarządzaniu sprzedażą i finansami.

Świadczymy kompleksowe usługi ukierunkowane na skuteczne wdrażanie i administrowanie naszymi autorskimi rozwiązaniami informatycznymi z linii LiderCRM.


LiderCRM to:

  • linia systemów oferowanych w postaci serwisu internetowego (w tzw. chmurze),
  •  serwis dostępny z dowolnego urządzenia z przeglądarką internetową, z dowolnego miejsca z dostępem do internetu,
  •  branżowe dostosowanie światowego standardu SugarCRM (c) do polskiej specyfiki prawnej i polskich standardów biznesowych,
  •  narzędzie do profesjonalnego zarządzania zespołem sprzedażowym i budowania relacji z klientem rozszerzone o proste i skuteczne rozliczenia finansowe.

Nasze atrakcyjne cenowo usługi kierujemy do małych i średnich firm otwartych na innowacyjne narzędzia i metody zarządzania.

Na kompetencje naszego zespołu składają się liczne certyfikaty i dyplomy (m.in. Executive MBA) oraz wieloletnie praktyczne doświadczenia we wdrażaniu zmian organizacyjnych u największych graczy na rynku finansowo-ubezpieczeniowym w Polsce. Jesteśmy nastawieni na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności i stosowanie innowacyjnych narzędzi oraz metodyk wdrażania zmian.

Dziś te najlepsze praktyki ze "świata liderów" przenosimy na grunt mniejszych organizacji i dzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami.

Dostarczamy proste i skuteczne rozwiązania, które pomogą Twojej firmie stać się liderem

BL

Innowacyjne narzędzie CRM w Twoim ręku